Jesteś aktywną i świadomą osobą, dążącą do rozwoju i samorealizacji. Pragniesz odnosić sukcesy i wzmacniać swoją skuteczność pozostając w zgodzie ze swoimi wartościami i potrzebami. Ważna dla ciebie jest równowaga życiowa i spełnienie w rożnych sferach życia. Dbasz o jakość swoje życia.

Poszukujesz impulsu do wprowadzenia kolejnych zmian na lepsze w swoim życiu.

Jeśli chcesz:

 • rozpocząć nowy etap w życiu
 • podjąć ważną decyzje
 • poprawić z kimś relacje
 • zharmonizować swoje życie
 • podnieść swoja skuteczność w jakiej dziedzinie życia
 • ruszyć z miejsca
 • stworzyć w życiu nowa jakość
 • zrealizować marzenie
 • określić swoja misje życiową
 • rozwinąć swój talent
 • wzmocnić wiarę w siebie
 • możesz to osiągnąć poprzez zaangażowanie się w proces coachingu.

W trakcie procesu coachingowego wypracowujesz najlepsze dla siebie rozwiązania działając w oparciu o własny system wartości, docierając do swoich mocnych stron i wykorzystując swój potencjał i talenty. Nie otrzymasz gotowych rozwiązań, lecz energię by wziąć odpowiedzialności za realizacje założonego planu działania. Tworząc klarowne wizje i planując, odnajdziesz w sobie silną wewnętrzną motywację do wprowadzania zmian na lepsze w swoim życiu.

Gdzie jest mądrość utracona w wiedzy?
Gdzie wiedza utracona wśród informacji?
T.S Eliot

Coaching

To metoda wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Pomaga w realizowaniu celów życiowych i osiąganiu wymiernych efektów dzięki odkrywaniu i wykorzystaniu osobistego potencjału. Dzięki niej klient zwiększa swoją motywację do działania oraz staje się bardziej świadomy swoich prawdziwych potrzeb, celów i wyznawanych wartości. Jak ujmuje to jeden z autorytetów w tej dziedzinie: „Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów) promując rozwój nowych strategii myślenia i działania” (Rober Dilts, 2006). Istotą procesu coachingowego jest partnerska relacja pomiędzy coachem i klientem. Podstawą jest tu przekonanie, że to klient jest ekspertem od swojego życia i ma w zasięgu reki wszystkie zasoby, których potrzebuje, nawet, jeśli w danej chwili nie jest tego świadomy. Oznacza to w konsekwencji równorzędne zaangażowanie obu stron – coach zna pytania a klient odpowiedzi.

Sesja coachingowa

Proces coachingowy wiąże się zawsze z określeniem przez klienta nadrzędnego celu, nad którym chce pracować, ale i każda sesja rozpoczyna się sformułowaniem „mniejszego” celu. Głównym narzędziem pracy coacha jest umiejętne zadawanie pytań, które prowadzą klienta do wzrostu świadomości i odkryć na temat własnych wzorców myślenia i działania. W coachingu pojawiają się zadania dla klienta do wykonania pomiędzy sesjami, kiedy jest czas na dłuższą refleksję. Coach przez cały czas czuwa nad wzmacnianiem motywacji klienta do zmian, lecz to klient jest odpowiedzialny za ich wprowadzanie w swoim życiu.

Profesjonalny coach

To osoba, która jest przygotowana do wspierania klienta w rozwoju i bezwzględnie przestrzega kodeksu etycznego. Stwarza klientowi odpowiednie warunki, by ten odkrył swoje prawdziwe pragnienia i nauczył się optymalnie wykorzystywać zasoby, którymi dysponuje. Coach na pierwszym miejscu stawia dobro klienta – jego poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Warsztat pracy coacha to stosowanie specjalistycznych technik i narzędzi ułatwiających klientowi poszukiwanie rozwiązań. Coach pyta, słucha, zachęca, inspiruje, szanując wartości i potrzeby klienta. Dodatkowe informacje o mnie na portalu DobryCoach.pl

Klient

To osoba, która poszukuje wsparcia, by osiągać lepsze wyniki w sferze prywatnej czy zawodowej. Jest zdecydowana na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu. Cechuje ja otwartość na poszukiwanie swoich prawdziwych potrzeb i wartości, a także gotowość do wzięcia odpowiedzialności za realizowanie w życiu swojego potencjału.

W Pracowni prowadzimy:

Przeznaczony dla osób pragnących dokonać zmiany w życiu, szukających rozwiązania problemu czy podejmujących ważną decyzję.
Kierowany do wszystkich, którzy chcą rozwijać karierę zawodowa zgodnie ze swoimi predyspozycjami, osiągnąć satysfakcję z pracy czy lepsze wyniki.

Szczegóły:

Czas trwania sesji coachingowa: 1h -1,5h (w zależności od potrzeb klienta).
Cykl spotkań coachingowych: składa się z cyklu spotkań realizowanych w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie, trwa zazwyczaj od 6-12 spotkań.
Gabinet coachingu Tychy
Koszt godzinnej sesji: 100 pln.
Kontakt: Anna Zalewska-Sikora, tel. 668-167-897

Pierwsza sesja jest bezpłatna, pozwala klientowi zdecydować na ile odpowiada mu ta metoda rozwoju.

W pracy coachingowej kieruje się kodeksem etycznym ICF (International Coach Federation).
icf_logoICF_Credential_Certificate_Anna Zalewska-Sikora-page-001

Opinie naszych klientów:

Izabela
Ania jest doskonałym partnerem w procesie zmiany. Po każdej sesji byłam pełna zapału do realizacji wyznaczonych przeze mnie celów. Ania dba o dobrą , pełną zrozumienia atmosferę podczas sesji, potrafi słuchać. Jej zaangażowanie daje ogromny komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Dzisiaj wiem, ze praca z Ania pozwoliła mi znaleźć w sobie sile do dalszego działania i uświadomiła, jak ważne jest postawienie sobie celu i małymi krokami dążenie do niego.

Izabela - właściciel firmy

Joanna
To, co mnie ujęło, to niespotykana swoboda Pani Anny w trudnych tematach, a przy okazji umiejętność wspierania i nakierowywania na odnajdywanie w sobie siły. Podczas sesji znalazłam odpowiedzi na moje trudne pytania, energie do wprowadzania zmian, swój nowy kierunek.

Joanna - logistyk

Mirosław
Jako osoba pracująca wcześniej z profesjonalnymi coachami z dużym doświadczeniem muszę stwierdzić, ze praca z panią Ania spełniła najwyższe standardy procesu coachingowego i w rezultacie umożliwiła mi znaczne zwiększenie efektywności w pracy i zrealizowanie ważnych decyzji w życiu osobistym. … Przez cały proces coachingu miałem poczucie intensywnej i bardzo efektywnej pracy skoncentrowanej na ważnych dla mnie problemach.

Mirosław - Kierownik Działu Personalnego

Kasia
Już od pierwszej sesji coachingowej z Anią poczułam, ze jestem w 'dobrych rękach'.(...) Sesje z Anią były dla mnie czasem wielu ciekawych, wewnętrznych podroży, podczas których odkryłam swoje zasoby. Te podróże zaowocowały również nową dobrą energią oraz wieloma pozytywnymi zmianami w życiu prywatnym i zawodowym.

Kasia - pracownik agencji reklamowej