background

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Doradztwo kariery pozwala sprecyzować Klientowi, gdzie jest obecnie i gdzie chciałby być – co chciałby robić, co dla niego jest ważne w pracy, jak może w lepszym stopniu wykorzystać swoje mocne strony.

Dowiedz się więcej

Celem spotkań doradczych jest pomoc osobom w procesie poszukiwania i budowania własnej ścieżki kariery poprzez rozwijanie świadomości mocnych stron, proaktywności i otwartości.

Wiedza o samym sobie, świadomość własnych możliwości, predyspozycje zawodowe – to pojęcia związane w znacznej mierze z planowaniem kariery zawodowej.

Identyfikując swoje umiejętności i mocne strony nabieramy większego zaufania do swoich możliwości. Należy pamiętać, że znajomość poziomu własnych kwalifikacji zawodowych, posiadanych umiejętności, preferencji dotyczących wykonywania określonej pracy może nam pomóc w dokonaniu właściwego wyboru przyszłej pracy. Bilans wyżej wymienionych cech może przyczynić się do sprecyzowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

W pracowni prowadzimy:

Konsultacje z doradcą
kariery

Audyt kariery
 

Analiza i pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych (CV, LM)

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Testy predyspozycji zawodowych

Budowanie ścieżki
kariery

Doradcy kariery Pracowni

Anna Zalewska-Sikora

Psycholog, coach ACC ICF, trener, doradca zawodowy i ds. HR, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Artur Winiarski

Psychoterapeuta Gestalt, trener warsztatów psychoedukacyjnych i doradca kariery

background

Koszt sesji doradczej

180 - 250 PLN

Koszt ten dotyczy jednej godziny sesji doradczej dla osoby dorosłej.

Zamawiam wizytę!

Wrażenia naszych klientów

  • "Jestem bardzo zadowolona z podjęcia udziału w projekcie doradczym. Spotkania pokazały mi gdzie najczęściej popełniam błędy – uzyskałam informacje jak je poprawić i jak właściwie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą. Spotkania te dostarczyły mi też wiele informacji o samej sobie, swoich wadach, zaletach, planach na przyszłość, pokazały, że można a wręcz trzeba łączyć swoje życie prywatne swoje cele i pasje z pracą zawodową i że jest to możliwe. Poznałam metody planowania swojej ścieżki kariery a także punkt widzenia pracodawcy na cały proces rekrutacji. Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas, oraz wiedzę i siłę, która dala motywacji do działania."
    Grażyna
  • "Spotkanie z Arturem było dla mnie ciekawym doświadczeniem pozwoliło mi nie tylko zrozumieć ale i POCZUĆ w którym miejscu jestem i co jest przede mną. Tego uczucia nie zapomnę nigdy. Żyjemy Tu i Teraz - cieszmy się tym poszukując siebie nieustanne. Jestem wdzięczna że spotkałam Artura na swojej drodze bo wbudował kolejną cegiełkę mojej samoświadomości."
    Monika