Poruszając się po rynku pracy, często nie zdajemy sobie sprawy z własnych atutów, nie znamy także wszystkich słabych punktów. Wiedza o samym sobie, świadomość własnych możliwości, wiara w siebie czy predyspozycje zawodowe – to pojęcia, które stały się modne, a ich popularność związana jest w znacznej mierze z planowaniem kariery zawodowej.

Identyfikując swoje umiejętności i mocne strony oraz akceptując słabsze, nabieramy większego zaufania do swoich możliwości. Należy pamiętać, że znajomość poziomu własnych kwalifikacji zawodowych, posiadanych umiejętności, preferencji dotyczących wykonywania określonej pracy oraz cech charakteru mógł nam pomóc w dokonaniu właściwego wyboru przyszłej pracy. Bilans wyżej wymienionych cech może przyczynić się do sprecyzowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

Doradztwo kariery pozwala sprecyzować Klientowi gdzie jest obecnie i gdzie chciałby być – co chciałby robić, co dla niego jest ważne w pracy, jak może w lepszym stopniu wykorzystać swoje mocne strony.
Celem spotkań doradczych jest pomoc osobom w procesie poszukiwania i budowania własnej ścieżki kariery poprzez rozwijanie świadomości mocnych stron, proaktywności i otwartości.

W naszej ofercie:

  • Konsultacje z doradcą kariery (tworzenie Indywidualnego Planu Działania – IPD),
  • Audyt kariery,
  • Analiza i pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych (CV,LM),
  • Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej (ćwiczenia symulacyjne),
  • Testy predyspozycji zawodowych,
  • Budowanie ścieżki kariery.

Zobacz nasze projekty


 

Opinie naszych klientów:

 

Grażyna
Jestem bardzo zadowolona z podjęcia udziału w projekcie doradczym. Spotkania pokazały mi gdzie najczęściej popełniam błędy – uzyskałam informacje jak je poprawić i jak właściwie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą. Spotkania te dostarczyły mi też wiele informacji o samej sobie, swoich wadach, zaletach, planach na przyszłość, pokazały, że można a wręcz trzeba łączyć swoje życie prywatne swoje cele i pasje z pracą zawodową i że jest to możliwe. Poznałam metody planowania swojej ścieżki kariery a także punkt widzenia pracodawcy na cały proces rekrutacji. Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas, oraz wiedzę i siłę, która dala motywacji do działania.

Grażyna

Monika B.
Spotkanie z Arturem było dla mnie ciekawym doświadczeniem pozwoliło mi nie tylko zrozumieć ale i POCZUĆ w którym miejscu jestem i co jest przede mną. Tego uczucia nie zapomnę nigdy. Żyjemy Tu i Teraz - cieszmy się tym poszukując siebie nieustanne. Jestem wdzięczna że spotkałam Artura na swojej drodze bo wbudował kolejną cegiełkę mojej samoświadomości.

Monika B.