background

Poznaj nasz zespół

Dowiedz się więcej

Kilka słów o nas

Oboje pochodzimy z Tychów, lecz poznaliśmy się w Warszawie w 2006 roku w trakcie trenerskich studiów podyplomowych. Z czasem stwierdziliśmy, że warto zainicjować dobre miejsce do rozwoju w naszych rodzinnych stronach – Tychach. Takie były początki... Dwie różne osobowości i włożyły sporo zaangażowania i serca, by stworzyć przestrzeń do rozwoju. Od tego momentu rozpoczęły się wielkie i małe projekty, które pozwoliły nam poznać wiele ważnych dla nas ludzi.

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową złożoną z zespołu trenerów, doradców kariery, coachów i psychoterapeutów. Wspieramy rozwój osób, zespołów, organizacji. Pomagamy działać świadomie, twórczo i skutecznie. Nasze działania koncentrujemy na tym, aby klient odkrył i nauczył się pełniej wykorzystywać swój potencjał.

Jako zespól wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na rożnych polach: w biznesie (praca doradcza z globalnymi korporacjami), szkolnictwie wyższym czy sektorze publicznym. We współpracy z klientem najważniejsze dla nas wartości to: partnerstwo, zrozumienie, szacunek, zaufanie, autentyczność, zaangażowanie, koncentracja na rezultatach.

Nasze adresy

Cyganerii 23/27
43-100 Tychy

Al. Bielska 70/35
43-100 Tychy

Budowlanych 5, 1 piętro
43-100 Tychy

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

Poznaj nasz zespół

Oferujemy następujące formy pracy:

Doradztwo kariery (dla osób dorosłych i młodzieży)
Coaching życiowy i kariery
Warsztaty grupowe
Psychoterapia indywidualna i grupowa
background
background
background
background
background