Jednym z głównych celów Pracowni jest organizowanie warsztatów dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. W Pracowni odbywają się zarówno warsztaty otwarte jak i zamknięte, wszystkie oparte na autorskich lub licencyjnych programach.

Wiemy, ze zdobyte w trakcie warsztatów i szkoleń kompetencje usprawniają funkcjonowanie człowieka nie tylko w aspekcie zawodowym, ale także prywatnym. Kompetencje danej jednostki nigdy nie osiągną maksymalnego poziomu zaspokojenia, gdyż rozwijamy je każdego dnia, spotykając nowych ludzi, uczestnicząc w nowych zdarzeniach, szkoleniach itp. Warto podkreślić, ze wysokie kompetencje psychospołeczne potrzebne są każdemu i z pewnością mogą być naszym kluczem do drzwi wymarzonej pracy na rozmowie kwalifikacyjnej, a także kluczem do awansu.

Praca z ludźmi poprzez autentyczność historii, doświadczeń i emocji pozwala na większą otwartość, zaufanie, zaangażowanie i profesjonalizm. Praca z grupami to nieostające poznawanie, odkrywanie, doskonalenie i zdobywania cennego doświadczanie.

W naszej ofercie:

  • Spadochron – kurs dla osób planujących ścieżkę kariery zawodowej,
  • Aktywne Poszukiwanie Pracy,
  • Warsztaty Rozwoju Kariery,
  • Trening antystresowy i relaksacyjny.

 

Opinie klientów:

Ola
Po udziale w projekcie wiem, co chce zmienić w życiu zawodowym i mam do tego odwagę.

Ola

Ania
Moja opinia na temat warsztatów jest oczywiście POZYTYWNA. Nabrałam większej pewności siebie, uwierzyłam w to że jeśli bardzo się pragnie zmienić swoje życie, to jest to możliwe. Konsultacje nakierowały mnie na szkołę którą niebawem rozpocznę, przełamałam strach i wierzę że sobie poradzę. A warsztaty były świetnym odkryciem własnych potrzeb i wartości. Szkoda że nie można skorzystać raz jeszcze :)

Ania