Zapraszamy Cię na inspirującą „wyprawę”, która krok po kroku wskaże Ci jak świadomie, w zgodzie sobą i swoimi predyspozycjami, pokierować swoją drogę nauki i kariery.

Warsztaty oparte są na autorskim programie opartym na motywie wyprawy i konwencji gry, stworzonym przez ekspertów rynku pracy: doradcą kariery związanego ze szkolnictwem wyższym oraz psychologa biznesu doświadczonego w szkoleniach i rekrutacjach dla największych firm międzynarodowych.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem uczniów szkól ponadgimnazjalnych. Czego się spodziewać:

  • pracujemy nowoczesnymi i aktywizującymi metodami w małych grupach (do 15 osób),
  • budujemy przyjaźń i bezpieczną atmosferę,
  • uczymy się przez ćwiczenie, doświadczanie i zabawę,
  • stosujemy najnowsze testy oceny predyspozycji zawodowych.

W czym pomogą?

  • pozwolą rozpoznać Twój potencjał i predyspozycje zawodowe,
  • wskażą, jak sprecyzować cele zawodowe i sposoby na ich realizacje,
  • rozwiną umiejętności planowania własnej kariery,
  • ułatwią poruszanie się po obecnym rynku pracy i usług edukacyjnych,
  • wzmocnić Twoją pewność siebie i motywację do rozwoju zawodowego.

wyprawa

 

Dodatkową korzyścią dla uczestników jest możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z doradcą kariery. Zapraszamy do zapisów!

Cykl zajęć: 3 x 6h plus 1-sze spotkanie 2h (w sumie 20h warsztatowych plus 1h indywidualnej konsultacji z doradcą kariery)
Spotkania: soboty godz. 9.00-14.00
Koszt: 350 pln
Zapisy i informacje: warsztaty@prowzrastam.pl, tel.: +48 508 253 676, + 48 668 167 897.

 

Opinie naszych klientów:

 

Dominika
Możliwość uczestnictwa była dobrą okazją by poznać samego siebie. Świetni prowadzący od razu zauważali to na co my sami nie zwracamy uwagi. Wyłapywali nasze mocne strony po przez nasze zaangażowanie, wypowiedzi, relacje z innymi. Po za tym pomogli nam zebrać i usystematyzować to co wiemy o sobie. Dzięki temu projektowi nie tylko mieliśmy okazje pracować nad sobą ale również zawarliśmy nowe znajomości.

Dominika - 19 lat

Szymon
Zanim przystąpiłem do udziału w warsztatach wydawało mi się, że mam poukładane plany na przyszłość i nie czułem, że są mi one potrzebne. Bardzo się pomyliłem, te zajęcia niesamowicie rozwijają, biorą całe twoje 'ja' pod lupę i precyzyjnie pokazują na czym warto się skupić, jakie masz opcje i możliwości. Poznajesz siebie zarówno od strony zawodowej jak i prywatnej. Oprócz tego widzisz jak to przebiega u innych uczestników poprzez różnego rodzaju formy integracyjne. Właśnie ta formuła bliskiej współpracy, luźnej atmosfery i świetnego podejścia prowadzących sprawia, że faktycznie pojawiają się przed tobą jakieś horyzonty i cele. Wydaje mi się, że takie warsztaty to świetna pomoc zarówno dla młodych osób, które mają już ukształtowany jakiś zarys tego co chcą robić jak i osób, które totalnie nie mają planów na siebie. W obu przypadkach wynosimy cenną wiedzę o nas samych.

Szymon - 19 lat

Kamil
Wyprawa po przyszłość - nazwa ciekawa, co mogła ona oznaczać. Moje myśli plątały się w głowie. Niemniej jednak była to najlepsza wyprawa po przyszłość, jaką mogłem sobie wyobrazić. Warsztaty prowadzone przez Anię i Artura były wręcz zaskakujące, pouczające i nie raz dały mi do myślenia. Nie wyobrażalnym doświadczeniem było zbieranie i przyswajanie mocy, dobrej energii od tych dwojga. Warsztaty jak i sam program wpłynęły na mnie nie tylko pozytywnie, ale także zostawiły pewien ślad w mojej pamięci. Wyprawa po przyszłość zamieniła się w wyprawę do wnętrza i odkrywania samego siebie, nie jak to jest prowadzone przez komercyjne firmy coachingowe (test, rozmowa) i twój projekt przyszłości gotowy. Prowadzący rozmawiali z nami, nikt nie był pominięty, warsztaty nabierały ciekawej formy od samopoznania się aż do organizacji własnego czasu jak i pracy w grupie. Nabyłem nowe doświadczenia oraz odkryłem swoje predyspozycje zawodowe. Sam ten tekst nie może odzwierciedlić emocji oraz nabytych doświadczeń zebranych podczas warsztatów. Trzeba tam być! Wielkie podziękowania dla Ani i Artura

Kamil - 19 lat